sauny ciechocinek

sauny ciechocinek

Magia i tajemnica zespołów

Jak świat produkcji staje się coraz bardziej konkurencyjny, menedżerów pilnie szukał nowych i innowacyjnych sposobów na zwiększenie produktywności, należy pomnożyć moc każdego pracownika, a lepsze wykorzystanie wszystkich zasobów, aby pozytywnie wpływać na dolnej linii.

Od ponad dziesięciu lat jednym z najbardziej popularnych innowacji "gorący trend" została idea "Team". Powiedziano nam, że żaden człowiek nie jest wyspą, nic o znaczeniu nigdy nie zostały zrealizowane tylko przez jedną osobę, cała wynosi więcej niż suma jej części i tak dalej i tak dalej.

Jeden z drugiej strony Niedawno przeczytałem o kanadyjskiego badania, które zakończyły rząd nie ma dowodów na poparcie idei, że otoczenie zespół są bardziej produktywne niż osoby środowiskach zespołu. Jakiś nieznany geniusz powiedział: "Jeśli myślisz, że jesteś zbyt mały, aby być skuteczne, nigdy nie byłeś w ciemności z komara".

Bacon i jaj zrobić świetny zespół śniadanie natomiast rzepa puree i jaja po prostu nie wydają się działać. Kiedy prezes przynosi doradcy, trenera lub konsultanta w celu omówienia dostępnych opcji, być może pierwsze pytanie do adresu powinno być: "Czy ta sytuacja zespołu?"

Czy istnieją sytuacje, w których podejście "Team" nie jest właściwe, a jeśli tak, co to jest, że oddziela "zespołu" scenariusz z jakiegoś innego sposobu?

Wiele lat temu mój profesor filozofii nauczyło mnie, że zanim będzie można argumentować za lub przeciw idei trzeba zdefiniować aksjomaty.

Więc co jest "Team"?

Każda grupa ludzi pracujących razem - prawda? Źle!

Kiedy grupa nie zespół?

Podstawowym dogmatem "zespołu" jest wspólną odpowiedzialność, wspólne winy i wspólny kredyt. Każda sytuacja, w której ludzie będą sądzeni ocenić lub przystosowane w zależności od indywidualnych osiągnięć nie jest to sytuacja zespołu.

- autor artykułu

Partnerzy
Kurs walut