sauna eibenstock

sauna eibenstock Ktoś powiedział: "Osoby zdobyć punkty, zespoły wygrać gry."

Sprzedawcy w salonie samochodowym rzadko przechodzą na przewodach do siebie lub podjąć działania, aby pomóc sobie nawzajem zamknie transakcję. W rzeczywistości są one bardziej narażone na kradzież nawzajem potencjalnych klientów. Nawet wtedy, gdy stają się przyjaciółmi i starszy sprzedawca mentorów junior, oferując doradztwo w zakresie oceny klientów, poszukiwania, zamykając ofertę, itp, to nie jest zespół. Wiele organizacji odnoszą się do ich pracowników sprzedaży jako zespół, ale każdy sprzedawca jest odpowiedzialny za wyniki w danej dziedzinie, na terytorium, położenie geograficzne lub produktów online. Bez względu na sposób zdecydowany mamy mieć całkowitą sprzedaż ludzie dostarczają ten sam komunikat, w taki sam sposób, jeśli nie muszą interakcji, współpracy i wsparcia ze sobą, a jeśli nie są one będzie oceniana przede wszystkim ogólna wyniki grupy, nie są one zespół.

sauna eibenstock

Kolejnym podstawowym elementem zespołu jest metoda podejmowania decyzji. W wielu grupach możemy starać się o zgodę na większościowy, siedem - pięć przed - "za" jest przeprowadzana. Nie tak z zespołu. Tutaj musimy szukać konsensusu. Musimy dojść do decyzji, że każdy może wesprzeć. Musimy ciągle pyta, co może być zmodyfikowany tak, aby uzyskać wsparcie ze strony tych, którzy nie zgadzają się. (Jeśli usuwamy tego, modyfikowania, że ??dodać coś jeszcze, by następnie móc iść?) Musimy jednomyślności. Wspólna odpowiedzialność, winę, kredyt wymaga.

sauna eibenstock

Jeśli nadal chcesz zadzwonić do pracowników sprzedaży ", Zespół Sprzedaży", ponieważ podoba mi się to, uważasz, klienci jak dźwięk nim, ani nawet dlatego, że sprzedawcy jak dźwięk niego śmiało, możemy don ' t trzeba grać z semantyką. Ale nie łudź się do myślenia, że ??postawy, które sprawiają, że Twój ulubiony zespół hokejowy mistrz będzie tu pracować! Zamiast dążyć do rozwijania postaw w praktyce, klimatyzacji i pozytywne nastawienie psychiczne, które czynią poszczególne gracze świetnie.

- autor artykułu

Partnerzy
Kurs walut