sauny borowinowa

sauny borowinowa To nie znaczy, że zespół (lub członkowie zespołu) może ignorować hierarchii lub zachowywać insubordinately. Wszystkie wnioski i oświadczenia muszą przejść przez odpowiednie kanały.

Dla wielu menedżerów, może to być trudne pigułka. Pamiętam, kiedy pracuje jako doradca kariery, konsternacji klienta powracającego z rozmowy kwalifikacyjnej. On udał się do ogromnych starań, aby podkreślić CEO wywiady mu, że był wysoko wykwalifikowanych, "hands on" kierownika. Prezes poprosił: "Tak, ale czy myślisz, że możesz nauczyć się być" hands off "zarządca?" W sprzedaży ludzie wiedzą, często trzeba zrezygnować z kontroli, aby utrzymać kontrolę.

I pracował przez krótki okres czasu, jako przedstawiciel handlowy dla firmy, że nic nie wiedział o zespołach. Mamy nowy kierownik oddziału, dla którego miałem wiele szacunku jako zdolnego zawodnika, kiedy pracował dla innej firmy. Zebrał siły sprzedaży, powiedział nam, że był dumny z zespołu, a następnie spędził ponad dwie godziny, pouczając nas, w jaki sposób dokonać sprzedaży zaproszeń i reprezentuje spółkę. Było poszukiwane ma wejście i bez zbędnych, aż skończył się pytania "jakieś pytania lub uwagi?" W tym czasie byłem gwiazdą sił sprzedaży, więc po tym, jak w końcu odpowiedzieli kilka chwil ciszy "Dobrze Bruce, ja zawsze wierzyłem, że jeśli masz pięć osób w pokoju i tylko jedno zdanie, masz cztery więcej ludzi niż potrzebujesz." Tydzień później Podałam mu moją rezygnację i przyjął to, co było prawdopodobnie najlepsza praca, jaką kiedykolwiek miałem.

sauny borowinowa

Chyba że menedżerowie mogą nauczyć się być wizjonerami i mentorów, zespoły tworzą one nieuchronnie zawodzą. Stara maksyma "Cokolwiek umysł ludzki może pojąć i uwierzyć, może to osiągnąć" z pewnością odnosi się do zespołu, a jednocześnie, jeśli zarząd nie widzieli i uwierzyli, zespół nie ma szans.Jeśli zasoby coachingowe nie są dostępne wewnętrznie, czy ograniczenia czasowe, a nakład pracy nie pozwalają na ich wykorzystanie, a pomoc z zewnątrz musi być znaleziony. Prezydent USA Woodrow Wilson powiedział kiedyś: "Nie powinniśmy używać tylko wszystkie mózgi mamy, ale wszystkie, które możemy pożyczyć". konsultanci integracyjne nie są bez liku, ale są one dostępne.

Być może pierwsze pytanie do konsultanta powinno być: "Czy ten scenariusz zespół?"

- autor artykułu

Partnerzy




Kurs walut