sauny bartycka

sauny bartycka

Międzykulturowe lub krzyż szkolenia kulturowa jest jedną z metod pomagają wtopić zespół razem. Poprzez analizę kultur uczestniczących w zespole, ich szczególne podejście do komunikacji i biznesie oraz w jaki sposób zespół współpracuje, międzykulturowe budowniczych zespołu są w stanie znaleźć, sugerują i używać wspólnej płaszczyzny, aby pomóc członkom zespołu w budowaniu harmonijne relacje.

Międzykulturowe szkolenia patrzeć pomagając zespołowi zrealizować swoje różnice i podobieństwa w dziedzinach takich jak status, hierarchia, podejmowania decyzji, rozwiązywania konfliktów, pokazując emocji i budowania relacji. Te wykorzystano następnie, aby utworzyć wspólnie uzgodnione struktury komunikacji i interakcji. Od tej podstawie, zespoły są następnie uczył jak rozpoznawać przyszłe trudności komunikacyjnych i ich korzeni kulturowych, umożliwiając zespołowi, by stać się bardziej samodzielny uzależniony. Końcowy wynik jest bardziej spójny i wydajny zespół.

Podsumowując, zespoły międzykulturowe, aby odnieść sukces, menedżerowie i pracownicy HR muszą być dostosowane do potrzeby kształcenia międzykulturowego, aby pomóc rozwijać harmonijne relacje. Firmy muszą być pomocne, aktywne i innowacyjne, jeśli chcą, aby czerpać potencjalne korzyści zespołów międzykulturowych może zaoferować. To wykracza poza finansowanie i tworzenie powiązań technologicznych zebranie zespołów międzykulturowych na poziomie powierzchni i wraca do korzeni poprzez wspieranie lepszej komunikacji międzyludzkiej. Jeśli międzynarodowe firmy mają rosnąć i rozwijać się w tym coraz zamawiający świata, synergia międzykulturowy musi być priorytetem.

- autor artykułu

Partnerzy
Kurs walut