sauny chocholow

sauny chocholow
Pojawiły się nawet sugestie, że zespół nie powinni być poinformowani, że jest to zespół.

Power Team

Książka Johna C. Maxwella, "W 17 niepodważalne U. z Teamwork" podkreśla znaczenie uznania, że ??nic nie warto nigdy nie zostały zrealizowane przez jedną osobę samotnie. Każdy dzbanka baseballu ma trener pitching każde ciasto trener uderzenia. Każdy wielki golfista pracuje z trenerem lub nauczyciela. Każdy twórca jest produktem wychowawców i badania innych. Każdy polityk, każdy człowiek biznesu, każdy dowódca wojskowy, każdy pastor staje się skuteczne dopiero z dużym wejściem i pomocy ze strony innych. Każdy musi zrozumieć, jak wiele większa moc jest uwalniana, gdy każda osoba staje się dedykowaną częścią wysiłku grupy.

Zespół nie jest substytutem dla hierarchii w organizacji i jest w rzeczywistości przedłużeniem tego, to świetny sposób na integrację inaczej konkurencyjne jednostki lub funkcje. Zespoły osiągnięcia równowagi między krótkoterminowymi celami wydajności i długoterminowych celów organizacyjnych budowlanych przekręcając długoterminowych celów w definiowanych kryteriów wydajności i rozwoju umiejętności niezbędnych do ich osiągnięcia.

DOŚWIADCZENIE może być problemem

Większość ludzi nauczono myśleć i działać jako jednostki. Najczęściej są one oceniane na indywidualnych wynikach, indywidualnego wysiłku i indywidualnej realizacji. Uczenie się przyczynić do wspólnego wysiłku, aby stać podporządkowana do potrzeb grupy, aby zaakceptować udział awarii, które mogą być spowodowane cudzymi niedociągnięć i chętnie dzielić chwałę realizacji z innymi, których wkład w konkretnym przypadku może być wątpliwa , to nowy, niepokojący i często przerażające doświadczenie.

Proces budowania zespołu zaczyna pomagać członkom stworzyć wizję tego, co chcą osiągnąć, wierzyć w nieuchronność wyników i poświęcają się realizacji tych celów.

- autor artykułu

Partnerzy
Kurs walut