sauny czestochowa

Łatwy system Lean Pull Concepts - Szkolenie Z Kanban Grze

Kanban jest japońskim określeniem, które dosłownie znaczy "karty graficznej" lub "karty rozkazów". Sposób jest system organizacyjny którym przepływ produkcji zależy od sygnału zapotrzebowania. Jest to jeden z kluczowych elementów Lean pull system, w którym tylko produkcja rozpoczyna się, gdy wyświetlacz lub instrukcji karty są wysyłane w górę, wskazując, jakie produkty powinny być produkowane, kiedy produkcja powinna rozpocząć się i koniec, a wszystkie szczegóły tej produkcji, w tym, gdzie materiały mają pochodzić z.

Metoda Kanban, jeśli chodzi o system Lean Pull, dotyczy wskazując na konieczność przemieszczania materiałów i produktów w zakładzie produkcyjnym, lub z zewnętrznego dostawcy do zakładu produkcyjnego lub z zakładu produkcyjnego do klienta. Sposób jest skutecznym składnikiem innych Lean praktyk.

Dziś, system stał się elektroniczny Kanban lub e-Kanban, która zazwyczaj jest zintegrowana z systemem firmy Enterprise Resource Planning do integracji z innymi procesami, a tym samym, dla lepszej widoczności. Jednak jego głównym zadaniem, jakim jest wytwarzanie sygnału przed zaworem oraz wskazanie, czy jest zubożenie w dowolnym miejscu w łańcuchu lub przepływu, pozostaje taka sama.

Podobnie jak wielu innych praktyk Lean, Kanban wymaga doświadczenia z pierwszej ręki, aby zostać wchłonięte prawidłowo przez pracowników i realizowane spójnie w miejscu pracy. Aby to osiągnąć w jak najkrótszym czasie, przy jak najmniejszym szkody ze szkolenia "wypadków", Lean praktycy oferują Kanban grę.

Kanban gra pozwala pracownika lub zespół do zapoznania się z zasadami i procesów Kanban bez ryzyka narażania kontrakty z powodu nieuniknionych błędów podczas treningu. Nauczanie poprzez gry lub symulacji pozwala również zespoły do ??poprawy pracy zespołowej, a także ich możliwości strategizing.

Typowa Kanban Gra zawiera wyczerpujący opis metody poprzez studia przypadków i symulacje. Wyniki tych analiz przypadków i symulacje są następnie omawiane w zespołach lub grup do dalszej poprawy każdego indywidualnego zrozumienia sposobu. Gra skutecznie daje prawdopodobnych scenariuszy, które skutecznie testu, a następnie poprawy świadomości każdego pracownika za metody Kanban.

Dowiedz się więcej szczegółów na Kanban gry.

- autor artykułu

Partnerzy
Kurs walut