sauny warszawa

sauny warszawa

Menedżerów - jak motywować swój zespół Członkowie

Zacznijmy patrząc na teorii ludzkiej motywacji, to jest dość dobrze znana i jest oryginalnym dziełem Abrahama Maslowa. Nazywa hierarchii potrzeb.

Na pierwszym i najbardziej podstawowym poziomie ludzie potrzebują żywności, wody i schronienia.

Kiedy już, że trzeba bezpieczeństwo; czyli utrzymać żywność, wodę i schronienie

Dalej ludzie chcą poczucie przynależności do grupy, przyjaźń i wzajemne wsparcie

sauny warszawa

Teraz, że osoby należące do grupy chcą status w tej grupie, która może być liderem lub może być uznawane jako ekspert lub cenionym członkiem grupy

Wreszcie, kiedy mam wszystkiego innego, czego potrzebują, robią rzeczy, ponieważ może to jest często nazywany "samorealizacji"

Jest to teoria, która obejmuje ludzkość jako rasę, rozważyć każdą grupę ludzi zmieniających się gdzieś i to wszystko wydaje się dość logiczne. możemy polować i zbierać i żyją w jaskiniach lub schronów spełnić poziom # 1. Odbieramy duży kij i potrząśnij nią na obcych, aby chronić to, co mamy. Mamy grupę razem w małych grupach, aby poprawić nasze polowanie i zbieractwo i szukać afer siebie, gdy chory lub ranny. Ktoś chce być szefem naszego plemienia i kogoś chce być najlepszym myśliwym, ktoś inny staje się górną hodowcy przez dzieci i osoby starsze stają się nasi doradcy szefa. Głównym buduje wielki grób więc pamiętamy go po tym, jak umarł, a osoba, która zgromadziła najwięcej wiedzy bequeaths swoją kolekcję książek dla naszych ludzi i nazywamy ją uniwersytet w jej imieniu.

OK, więc jest to teoria, ale co to ma wartość w praktyce? Cóż, to wyjaśnia, dlaczego bardzo często ludzie, którzy pracują w sprawie minimalnego wynagrodzenia i bez gwarancji zatrudnienia nie szczególnie chce dołączyć do zespołu softball firma i nie wydaje się mieć dużo lojalność wobec spółki; nie mają podstaw w # 1 załatwione i nie mają bezpieczeństwa i ochrony.

- autor artykułu

Partnerzy
Kurs walut